Terwijl jij een nieuwe thuis zoekt, vergelijkt hypotheek.winkel voor jou de beste leningen bij 25 banken. Hypotheek.winkel ondersteunt elke klant iedere fase van het aankoopproces en zelfs daarna.
Hypotheek.winkel werkt samen met leadstreet om hun Inbound Marketingstrategie te ontwerpen en implementeren en hun nieuwe HubSpot-website te lanceren.
De volledige scope van het project:
Samen met de website hebben we het volledige Inbound Marketing plan geïmplementeerd in HubSpot, inclusief webtemplates voor blogs, landingspagina's, nieuwsbrieven plus lead nurture campagnes, enz.
We bouwden een nieuwe, responsieve website, afgestemd op de Inbound Marketing strategie: vol met content (artikelen, calculators, quizzen, ....), mogelijkheden voor leadgeneratie en veel conversieopties.
Met behulp van HubDB en de Google maps API hebben we in HubSpot een database opgebouwd met alle hypotheek.winkels en deze op een kaart weergeven om de winkel op de dichtstbijzijnde afstand te vinden. Handig voor het lezen van nuttige informatie of om direct een afspraak te maken met die specifieke winkel (integratie met Skedify.me).
Hun troeven zijn: professionaliteit ,beschikbaarheid, en vooral proactief meedenken met de klant.
Joost Berghman
hypotheek.winkel
We horen graag wat jouw doelen zijn, wat je specifieke noden zijn en waar je vandaag vast zit. Geef ons een seintje.
We maken graag tijd voor een gesprek.
(En het kost je niks)
Lees hier hoe onze klanten voorsprong nemen.
Liantis werkt samen met leadstreet om hun Inbound marketing te optimaliseren, en hen te helpen bij het samenvoegen van twee bestaande merken (Zenito en ADMB) tot één nieuw bedrijf Liantis (HubSpot-portaal en blog). Technologieën: HubSpot.
Hypotheek.winkel werkt samen met leadstreet om hun Inbound Marketing Strategie te bepalen en implementeren plus de nieuwe HubSpot-website te lanceren.
Trimble Transport & Logistics werkt samen met leadstreet om een Inbound Marketing strategie te ontwikkelen en implementeren, inclusief de launch van een nieuwe website (en subsites). Gebruikte technologieën: WordPress en HubSpot.
Bostoen / Jummat werkt samen met leadstreet om een Inbound Marketing strategie te implementeren in hun nieuwe website (Craft CMS).
leadstreet is een inbound marketing company. Met meer dan 40 jaar uitgeefervaring spreekt het DNA van leadstreet content. We helpen onze klanten met inbound marketing, HubSpot, webdesign, lead generation, marketing automation, content marketing en marketing strategie. We helpen je business te groeien.
VOLG ONS
Kantoor België
Juliaan Claerhoutstraat 13
8572 Kaster (Belgie)
BTW 0556.843.742
RPR Gent, afdeling Kortrijk
Kantoor Spanje
AV San José de Calasanz 21
14012, Córdoba (España)
Mail: inbound@leadstreet.be
Tel: 0479/98.12.90, 0486/07.00.92
leadstreet respecteert je
privacy
Algemene voorwaarden
Cookieverklaring
Pas je cookies aan
leadstreet is de eerste HubSpot Diamond Partner in Belgie.
Bekijk onze reviews op HubSpot: